20/06/2015

Ludowy środek przeciwnowotworowy

Nie ma chorób nie uleczalnych, są tylko źle leczone.

Ludowy środek przeciwnowotworowy Guz brzozy (INONOTUS OBLIGUA) zwany inaczej jako grzyb lub rak brzozy, a w języku rosyjskim jako czaga lub czyr znany jest od
dawna w medycynie ludowej jako skuteczne lekarstwo przeciw nowotworom.

Czyr - guz brzozy Włóknouszek ukośny 
Aleksander Sołżenicyn w 11 rozdział książki „Odział chorych na raka” opisuje leczenie pacjentów za pomocą guza brzozy – czaga.
Guz brzozy występuje wyłącznie na żywej tkance drzewnej. Znajdujące się w nim owocniki wegetatywnie przybierają kształt czarnych brył. Wieloletnie owocniki zawierają znamiona, część związków sterolowych i trójtlenów zwalczających wzrost komórek

Jak stosować?

Sposób przyrządzania:
Do naczynia o pojemności l litra wsypać 0,5 szklanki danego preparatu i zalać wrzątkiem. Pić 3 x dziennie po 0,5 szklanki po jedzeniu. (Stan letni neutralizuje częściowo gorzki smak).
Odwar z guza brzozy (grzybni) nie wywołuje żadnych ujemnych skutków.

Środek ten posiada dwufazowe działanie:

I faza - występuje dość szybko w ciągu 1- 4 tygodni ( z wyjątkiem ciężko chorych) i prowadzi do wyraźnej poprawy stanu ogólnego i samopoczucia.

II faza - występuje już w dłuższym czasie przyjmowania i przyczynia się do zahamowania rozrostu komórek i ich przerzutów, co wpływa na ogólny stan zdrowia.

Skutecznosc dzialania

Dopiero niedawno w niektórych krajach dokładne badania wykazały, że owocniki grzyba brzozy posiadają właściwości farmakologiczne. Natomiast jako produkt środowiska naturalnego może być z powodzeniem wykorzystywany w onkologii w postaci oryginalnej lub związku modyfikowanego w powiązaniu z chemią.

Sproszkowany czyr
Stwierdzono, że dany preparat dodatkowo wzmacnia przemianę materii tkanki mózgowej oddziałuje na centralny układ nerwowy, obniża poziom cukru we krwi, zapobiega nadmiarowi powstawania cholesterolu a także przy chorobie prostaty i czerniaka.

Zaobserwowano, że używanie wyciągu guza brzozy jest korzystne przed operacją jak i po usunięciu nowotworu. Równocześnie obecnie wiele osób używa preparat profilaktycznie - zapobiegawczo.

Uszanujmy to, że czyr jest rzadkim grzybem i jest objęty ochroną, i nie zbierajmy go na własną rękę. Są miejsca, gdzie kupimy pełnowartościowe preparaty, zebrane w odpowiedniej porze roku i odpowiednio przetworzone.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz