27/10/2019

Na dysfunkcje służby zdrowia recepty prof. Bołotowa

Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby - Hipokrates (460-377 pne.)

Chyba jeszcze  nigdy na przestrzeni kilkudziesięciu lat społeczeństwo, szczególnie polskie, nie było tak narażone na wyniszczenie biologiczne i psychologiczne jak obecnie. Wszechobecne kłębowiska czarnych dymów z najgorszego węgla i spalanych śmieci, obecnych niemal w każdej żywności pestycydów i emulgatorów, chemtrails, GMO a na dodatek sączące się z wielu mediów obrzydliwe w swej napastliwości trucizny dobijają co bardziej odporniejsze jeszcze fizycznie i psychicznie jednostki  depresyjną wizją „świetlanej” przyszłości kraju.

Chore społeczeństwo w desperacji szuka ratunku w służbie zdrowia, ale ta również jest dysfunkcyjna i chora. Zachodzi więc konieczność za radą Hipokratesa (cytat powyżej) poszukiwać na własną rękę  sposobu ratowania swojego zdrowia i niesienia pomocy najbardziej potrzebującym jej poza oficjalną, coraz bardziej niedostępną służbą zdrowia. Oczywiście nie może to być ratunek u przypadkowych znachorów czy nawiedzonych pseudo fachowców, którzy mogą wyrządzić więcej szkód niż pożytku.

W sukurs przychodzi nam niezwykły człowiek, genialny naukowiec, człowiek niejako zesłany z nieba na najtrudniejsze czasy w historii świata. Geniusz jego porównywalny przez świat nauki z geniuszem Tesli. Tak właśnie postrzegany jest prof. Borys Bołotow, ukraiński naukowiec. Jego umysł obejmuje niemal większość nauk ścisłych z szerszym wglądem na ludzkie zdrowie. Zaskakującym faktem jest, że jego recepty na zdrowie są banalnie proste a nieprawdopodobnie skuteczne w działaniu.

Pozwoliłem sobie przybliżyć je tym z Państwa, którzy jeszcze ich nie znają, by mogli się cieszyć powrotem do zdrowia, bez kilkunastogodzinnych kolejek, wielkich pieniędzy czy wyniszczonych długotrwałymi chorobami.

Kwas Bołotowa z glistnikiem

Każdy z Państwa w domowych warunkach może zrobić taki kwas, który jest najskuteczniejszym lekarstwem na wiele chorób związanych z przewodem pokarmowym i nie tylko:

    • Kwas Bołotowa znakomicie oczyszcza przewód pokarmowy, układ oddechowy, drogi moczowe,        układ rozrodczy.
   • Następuje szybsza wymiana komórek, w miejsce starych powstają nowe-zdrowe.
   • Organizm się odmładza i regeneruje
   • Poprawia się praca układu pokarmowego, ustępują zaparcia, odbudowuje flora bakteryjną. Widać       to po znacznie lepszym stanie skóry i zwiększonej odporności.
   • Ustępuje katar, kaszel, przewlekłe stany zapalne zatok, oskrzeli.
   • Obserwuje się poprawę przy chorobach dróg moczowych, ginekologicznych, układu krążenia.
   • Powraca dobre samopoczucie.

 Kwas Bołotowa z glistnikiem - przepis

    • 2,5-3 litry przegotowanej wody schłodzonej do temperatury pokojowej
    • szklanka cukru
    • łyżka kwaśnej prawdziwej śmietany wiejskiej
    • szklanka świeżego lub suszonego ziela glistnika

Wodę wlać do dużego czystego słoja. Wsypać cukier, łyżkę śmietany, rozpuścić ją mieszając. Rozdrobnione świeże lub suszone ziele glistnika umieścić w woreczku z  uprzednio wygotowanej gazy z obciążeniem aby po włożeniu do słoika opadło na dno. Nie nadają się do obciążenia metalowe przedmioty, może to być kamień, szkło, porcelana. Bołotow polecał czarny krzemień jako dodatkowe źródło kwasu krzemowego. Słoik przykryć gazą złożoną w 2-3 warstwy, nałożyć gumkę i odstawić w ciepłe ciemne miejsce na 2-3 tygodnie. W międzyczasie zaglądać do słoika, zbierać tworzący się jasny kożuszek.

Kwas Bołotowa

Po 3 tygodniach kwas Bołotowa jest gotowy, powierzchnia powinna być czysta bez kożucha. Dobrze sfermentowany napój ma jasnożółty kolor, owocowy zapach. Kwaśno owocowy przyjemny smak z lekką nutą goryczki  jest odświeżający, lekko gazowany przypominający Fantę.  Ze słoja odlać litr do picia, wstawić do lodówki. Resztę uzupełnić litrem wody z 1/3 szklanki cukru jako pożywki dla bakterii. Po 3-4 dniach kwas ponownie sfermentuje. Czynność można powtarzać trzykrotnie.

Poniższy film obrazuje dokładne kroki w sporządzeniu takiego kwasu.

   
Oprócz podanej powyżej receptury prof. Borys Bołotow podaje ich bardzo dużo w zależności od choroby. Ze względu na obszerność materiału podaję linki do stron:

Życzę Państwu powrotu do zdrowia za sprawą tych prostych a jakże skutecznych recept, sprawdzonych przez setki ludzi, którzy powrót do zdrowia zawdzięczają recepturze w/w kwasów prof. B. Bołotowa.


Źródło: www.bohenia.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz